SEDMOŠOLCI IN DEVETOŠOLCI NA GAČAH

Tudi sedmošolci in devetošolci smo se danes odpeljali na smučišče Gače, kjer smo preživeli čudovit zimski športni dan. Nekateri smo s smučkami naredili prve smučarske zavoje, drugi smo dan preživeli na saneh, tretji pa smo se sprehodili po bližnji okolici smučišča. V drugi polovici dopoldneva je posijalo tudi sonce, kar je dan naredilo še lepši. Uživali smo zelo!

Obvestilo za učence in starše 9. razreda

Izšel je Razpis za vpis novincev v srednje šole in dijaške domove za šolsko leto 2022/2023, ki je objavljen na spletni strani Ministrstva za izobraževanje, znanost in šport na naslovu:

Pomembno je, da se z vsebino razpisa podrobno seznanite učenci in starši.

V primeru dodatnih informacij in pojasnil se lahko obrnete na šolsko svetovalno delavko.

Roditeljski sestanek, za starše učencev 9. razreda, o poklicni orientaciji bo v sredo, 26. 1. 2022, ob 17. uri. Potekal bo na daljavo preko aplikacije ZOOM. Vabilo in povezavo boste starši prejeli na elektronski naslov.