NAVODILA za prejemanje E-računa po e-pošti:

Izpolnite izjavo za prejemanje e-računov po e-pošti in nam jo dostavite v računovodstvo.

Prijavo opravi šola.

NAVODILA za prejemanje E-računa v spletno banko:

Na prejemanje e-računov se prijavite neposredno v vaši spletni banki, kjer imate odprt osebni račun in urejeno elektronsko poslovanje.

Med izdajatelji e-računov poiščite OŠ Mirana Jarca Črnomelj (DŠ SI38693313).

V polje referenčna oznaka pa prepišite sklicno številko z zadnjega UPN obrazca (referenca prejemnika), ki ste ga skupaj z računom prejeli od nas.

Po vaši uspešni prijavi bodo izdani e-računi dostavljeni v vašo spletno banko, kjer ga boste tudi plačali.

Računa v papirni obliki od takrat naprej ne boste več prejemali. Natisnete ga lahko sami iz spletne banke.

Izpolnite izjavo za prejemanje e-računa v spletno banko in nam jo dostavite v računovodstvo.

NAVODILA za plačevanje preko SEPA direktne obremenitve (trajnik):

SEPA direktne obremenitve (SDD) izvajamo na 18.dan v mesecu. V primeru, da se odločite za direktno obremenitev (trajnik), morate izpolniti obrazec Soglasje za SEPA direktno obremenitev.

Vse morebitne spremembe oziroma ukinitve vašega soglasja urejate v računovodstvu šole in ne na vaši banki, kjer imate odprt račun.

NAVODILA za prejemanje zbirne položnice:

Če imate v šoli dva ali več otrok, si lahko uredite prejemanje zbirne položnice, vendar samo v primeru,  če boste račun prejemali v papirni obliki ali kot e-račun po elektronski pošti preko UJP.

Izpolnite izjavo za prejemanje zbirnih položnic.