Poseben obisk v 1. razredih

Danes je prvošolce presenetil prav poseben obisk, obiskali so nas namreč policist, policistka in njihova prikupna maskota Pika. Najprej smo se s policistom pogovorili o prometnih pravilih, kako se morajo obnašati otroci v prometu in kakšna pravila morajo upoštevati. Nato pa je na presenečenje vseh skozi vrata pokukala Pika. Veselo se je sprehodila med nami, nas pozdravila… mi pa smo ji z veseljem zapeli nekaj pesmic na katere je zaplesala. Nato pa smo se odpravili na šolsko parkirišče, kjer nas je pričakal pravi policijski kombi. Policistka nam je predstavila kakšno opremo potrebujejo policisti pri svojem delu, policist pa nas je prijazno pospremil na sedeže kombija, kjer smo ga z velikim zanimanjem poslušali in mu postavili ogromno vprašanj. Policistom in Piki se lepo zahvaljujemo za njihov obisk.