Že dolgih 23 let se delavci belokranjskih šol srečujemo na tekmovanju v odbojki. Naša šola je bila skupaj z OŠ Milke Šober Nataše pobudnik tekmovanja. Sprva je bilo načrtovano bolj družabno srečanje, čez leta je preraslo v resno tekmovanje. Danes se vračamo k začetnim načrtom, pomembno je sodelovati, ne za vsako ceno zmagati.  Na tekmovanje so se prijavile vse šole, skoraj 80 udeležencev. Opravičili so se učitelji SŠ Črnomelj, ker je ravno takrat potekal informativni dan. Druženje in tekmovanje je potekalo v prijetnem tekmovalnem vzdušju, ki smo ga zaključili z družabnim delom. Podelili smo medalje in priznanja za sodelovanje, prehodni pokal in palico organizacije.

Zelo sem vesela, da so se šole v velikem številu udeležile tekmovanja in druženja.

Antonija Papež