LOGIČNA POŠAST

V petek, 10. maja 2024, je na OŠ Mirana Jarca v Črnomlju potekalo šolsko tekmovanje Logična pošast. Tekmovanja se je udeležilo 43 učencev od 1. do 9. razreda naše šole.

Priznanje za sodelovanje Bronasto priznanje Biserno priznanje
1. razred Dženan Subašić Pavle Pavičić, Nika Žižka Luka Basarac, Eva Kuzma, Lena Marinković, Isak Rekić, Natalia Kuzmanović, Anja Vrlinič
2. razred     Ema Butala, Eli Krhin Mihelič, Žan Štefanič, Metka Vraničar, Maša Matkovič, Jasna Peteržinek,
3. razred     Anže Stopar, Klara Plut, Kristan Spasojević, Nik Velše
4. razred     Gal Stić, Nejc Butala, Aljaž Vardjan
5. razred Sara Vrlinič Ines Frankovič, Lovro Kireta, Naja Malerič, Lan Kordič Vito Bremec, Patrik Weiss
6. razred   Maja Đaković, Nemanja Branisavljević Jan Kuzma, Luka Vrlinič, Matic Malerič
7. razred     Ajda Bremec, Gregor Kmetič
8. razred   Domen Aš Pia Žalec, Luka Hribernik, Sofija Despotović, Klara Koplan
9. razred     Matic Cimerman, Nađa Jovanović

V soboto, 25. maja 2024, pa je na naši šoli potekalo tudi državno tekmovanje Logična pošast. Udeležilo se ga je 19 učencev naše šole od 1. do 9. razreda.

Priznanje za sodelovanje prejmejo: Lena Marinković, Isak Rekić, Žan Štefanič, Metka Vraničar, Anže Stopar, Klara Plut, Kristan Spasojević, Ajda Bremec, Luka Hribernik, Klara Koplan, Matic Cimerman

Srebrno priznanje prejmejo: Ema Butala, Gal Stić, Vito Bremec, Gregor Kmetič, Sofija Despotović

Zlato priznanje so osvojili: Eva Kuzma, Jan Kuzma in Nađa Jovanović

Čestitke vsem tekmovalcem!

Mentorice

Plavanje 1. razred

Mi gremo na bazen, se plavat naučit’… da bomo plavali kakor ribice, žabice ali pa kit…“. V ponedeljek in torek smo se prvošolci odpravili na plavalno opismenjevanje na Otočec. Prvi dan smo se privajali na vodo, igrali razne igre v vodi, se potapljali, drseli z glavo v vodi… Drugi dan pa smo vse ponovili ter preverili pridobljeno znanje. Na koncu smo imeli čas še za prosto igro v vodi. Dva dneva smo neizmerno uživali, sedaj pa že počasi odštevamo dneve do naših prvih čisto pravih počitnic.