Tekmovanje je potekalo v telovadnici OŠ Mirna, v sredo, 15.11. 2023. Udeležilo se je rekordno število tekmovalcev  (120) iz 13 šol.  Učenci so nastopali v vseh kategorijah, eni bolj drugi manj uspešno, veliko je bilo tudi odvisno od žreba. V predtekmovanju  so igrali v skupinah po štirje do 15 točk brez razlike. Za nekatere je bilo to prvo večje tekmovanje. V nadaljevanju je vsak poraz pomenil konec tekmovanja. V predtekmovanju je 6 učencev in učenk napredovalo v izločilne boje. Zelo uspešni sta bili Alina Ferati (8.mesto) in Lana Filak (5. mesto).  Našo šolo pa so zastopali še Maja Đaković pri mlajših deklicah, pri starejših Amanda Muhadri in Pia Kambič, pri starejših dečkih Matej Đaković, Jan Bošnjak, Domen Aš in Anel Tabaković, ki je nadomestil Mateja Vergota.

Vsem nastopajočim čestitke.

Mentorica: Antonija Papež