Spoštovani starši,

sporočam, da smo danes pred začetkom  pouka pri vseh prisotnih učencih uspešno izvedli samotestiranje za Covid-19.

Samotestiranje je potekalo brez zapletov. Učenci se počutijo dobro, njihovo razpoloženje je otroško igrivo in delovoljno. Kljub vnaprejšnji zaskrbljenosti poudarjam, da so tudi najmlajši samotestiranje izvedli uspešno ter ob tem tudi zvedavo, odgovorno in varno. Mnogi so si s tem dejanjem v odnosu do sebe in sošolcev okrepili samozavest, da znajo in zmorejo. Potrebno je povedati tudi, da smo s samotestiranjem odkrili 4 primere suma na okužbo s Covid-19. Učence smo napotili k zdravniku. Trenutno imamo zaradi okužbe s Covid-19 v karanteni 3. a, 4. c in 6. c. V kolikor se bo pokazalo, da so zares okuženi tudi zgoraj navedeni 4 učenci, bodo v prihodnjih dneh v karanteni dodatni oddelki.

Spoštovani, hvala za razumevanje, sodelovanje in pomoč, z zaupanjem, da Covid-19 čimprej premagamo in nadaljujemo z normalnim šolskim delom.

Ravnatelj Boris Mužar