IZBRANI PREDMET – Šport za sprostitev za 7. in 8. razrede

Zaradi vključitve šole v program «Evropski teden mobilnosti«, bomo z učenci izbirnega predmeta Šport za sprostitev v 7. in 8. razredu sodelovali v delavnici Kolesarski poligon spretnostne vožnje v petek, 17.9. 2021, in pregled koles ter Tečaj varne vožnje s kolesi po mestu in obvoznici, ki ga organizira Kolesarski klub Črnomelj in Policijska postaja Črnomelj, v soboto, 18.9. 2021. Dejavnost se bo pričela na parkirišču pri Črnomaljskem gradu v petek, 17.9. ob 16.00 do 18.00 ure; v soboto pa ob 9.00 na parkirišču na Gričku. Po končani kolesarski delavnici bodo učenci končali z delom.

Udeležba za učence tega predmeta je obvezna, kolesa morajo biti tehnično brezhibna, uporaba čelade in kolesarski izpit sta obvezna.

Zbor učencev v petek je ob 15.45 uri pred šolo, v soboto pa na Gričku.

V primeru dežja, prireditev za naše učence odpade!

Kolesa in čelade si lahko po predhodnem naročilu izposodite v šoli v PETEK.

Mentorica: Antonija Papež