NAŠA ŠOLA PREJEMNICA PLAKETE GZ ČRNOMELJ

V soboto, 15. oktobra 2022, je potekala svečanost ob praznovanju 110-letnice Gasilske zveze Črnomelj. 13. oktobra 1912 so se namreč na ustanovnem zboru v Črnomlju zbrali predstavniki gasilskih društev iz Črnomlja, Metlike, Semiča, Vinice, Doblič, Gradca ter Dragatuša in ustanovili Belokranjsko gasilsko zvezo.

Svečanost ob 110-letnici se je pričela s slavnostno sejo UOGZ Črnomelj, na kateri je GZ Črnomelj Osnovni šoli Mirana Jarca Črnomelj podelila plaketo.

AKCIJA »DROBTINICA – MALO… JE VELIKO«

AKCIJA   »DROBTINICA – MALO… JE VELIKO«

Rdeči križ Slovenije OZ Črnomelj skupaj z OŠ Mirana Jarca Črnomelj organizirata dobrodelno akcijo »Drobtinica«, skatero želita pomagati socialno ogroženim družinam.

Učenec, ki  želi sodelovati v akciji, naj daruje LITER  trajnega mleka. V šolo ga naj prinese v sredo, 19. 10. 2022 ali v četrtek, 20. 10. 2022.

Mleko se bo zbiralo v pritličju ob prihodu učencev v šolo.

Vsem, ki bodo sodelovali, se že v naprej zahvaljujemo.

Ravnatelj:                                                                                        Predsednica RKS OZ Črnomelj:

BORIS MUŽAR, l. r.                                                                                  LJUDMILA KOCJAN, l. r.